Jedna firma, dwie formy współpracy

Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie!
Wynajem krótkoterminowy, obsługa najmu, obsługa mieszkań

Zarządzanie najmem krótkoterminowym

Zarządzanie najmem krótkoterminowym to przejęcie od właściciela apartamentu, działań związanych z przygotowaniem mieszkania do najmu oraz z obsługą gości apartamentu.

Jeżeli:

  • nie masz czasu, żeby zajmować się wynajmem mieszkania/apartamentu
  • brakuje Ci doświadczenia w branży najmu krótkoterminowego
  • pracujesz zawodowo, a wynajem traktujesz jako dodatkowe źródło dochodu,
  • jesteś inwestorem, który dywersyfikuje swoje inwestycje,

to nasza usługa jest dla Ciebie.

Zarządzanie najmem krótkoterminowym, to profesjonalne przygotowanie się do wynajmu apartamentu turystom. Przygotowanie niezbędnych dokumentów, bezpiecznych umów, jasnych regulaminów.

Zarządzanie najmem to analiza cen rynkowych i przygotowanie atrakcyjnej oferty dla najemcy.

Obsługa najmu krótkoterminowego to przygotowanie apartamentu tak, żeby spełniał oczekiwania gości i utrzymanie tego standardu na wysokim poziomie.

Zarządzanie najmem krótkoterminowym to odpowiednia promocja apartamentu na wielu portalach pośredniczących w najmie krótkoterminowym w Polsce i na świecie.

To też bieżący serwis, sprzątanie, naprawy i wymiana zużytych elementów wyposażenia. Wszystko po to, żeby najemca był zadowolony z pobytu apartamencie i polecił nas swoim znajomym.

I wreszcie zarządzanie najmem krótkoterminowym, to prowadzenie rozliczeń z gośćmi oraz z platformami rezerwacyjnymi z całego świata.

Usługa gwarancji czynszu

Ten model zarządzania ma same plusy!

Tradycyjne zarządzanie najmem apartamentów na krótki termin można poszerzyć o gwarancję czynszu najmu. W ramach tej usługi zagwarantujemy Ci stały poziom czynszu. Bez względu na to czy apartament jest wynajęty czy nie – właściciel otrzyma stałą, umówioną wcześniej kwotę czynszu.

Zarządzanie z gwarancją czynszu, to przede wszystkim brak ryzyka związanego z pustostanami. Otrzymujesz od nas ustalony czynsz, bez względu na to, czy apartament jest wynajęty czy nie. Cudownie, prawda?

BeeSmartRent przejmuje od Ciebie wszystkie obowiązki związane z obsługą apartamentu, a dodatkowo gwarantuje stały poziom czynszu – teraz to już naprawdę nie masz się o co martwić – nie zaskoczy Cię słabszy miesiąc.

Umowa na zarządzanie apartamentem z gwarancją czynszu to spokój na lata. To gwarancja stałych, przewidywalnych dochodów przez długi czas. Pozwoli Ci to na zaplanowanie swoich inwestycji, odłożeniu na wymarzone wakacje, albo zapewni dodatkową emeryturę.

BeeSmart i zadbaj o dochód pasywny!

Zgłoś się do nas